loader image

Iskolaorvosok
Iskolavédőnők

iskolaorvosok elérhetősége • iskolavédőnői szolgálat

Iskolaorvosok

Az iskolaorvosok listáját, rendelési idejét és elérhetőségét az alábbi listában talája.
Kérdés esetén központi email címünkön (ifeg@soszi.hu) is állunk rendelkezésére. 

dr. Kabelik Ibolya

asszisztens

Buti Edit
+36 30 477 9067

SSZC VAS- ÉS VILLAMOSIPARI SZAKKÉPZŐ ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM:

hétfő, péntek

Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium:

csütörtök

SSZC FÁY András KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ KÖZGAZDASÁGI TECHNIKUM:

kedd

Gárdonyi Géza Általános Iskola:

szerda

dr. Mészáros László

Eötvös József Evangélikus Gimnázium, Egészségügyi és Művészeti Szakgimnázium

kedd

SSzC Handler Nándor Technikum:

hétfő, páros hét csütörtök

Petőfi Sándor Általános Iskola és AMI:

péntek

Balfi Tagiskola:

iskolával előre egyeztetett napokon

Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium, Kollégium:

szerda

Doborjáni Ferenc EGYMI:

páratlan hét csütörtök

Dobrókáné Dr. Nagy Zsuzsanna Olga

asszisztens

Kotzmanek Lászlóné
+36 30 999 7706

Deák Téri Általános Iskola:

hétfő

Széchenyi István Gimnázium:

kedd, szerda

Kisalföldi ASzC Roth Gyula
Mezőgazdasági Technikum:

péntek

SSzC Vendéglátó, Kereskedelmi Technikum:

csütörtök

dr. Veress Edit

asszisztens

Németh Laura
+36 20 417 9096

Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola:

szerda

Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola:

hétfő

Lackner Kristóf Általános Iskola:

csütörtök

Lackner Tagiskola:

páros hét péntek

Kozmutza Flóra EgyMI:

páratlan hét péntek

Tóth Antal EgyMI:

páros hét kedd

Csillagrét Waldorf Általános Iskola és AMI:

páratlan hét kedd

Iskolavédőnői szolgálat

Az iskolavédőnők listáját, rendelési idejét és elérhetőségét az alábbi listában talája.
Kérdés esetén központi email címünkön (ifeg@soszi.hu) is állunk rendelkezésére.

1. iskolai körzet

Tóthné Csabay Erika

SszC Vas- és Villamosipari
Szakképző Iskola és Gimnázium:

kedd, szerda, csütörtök

SSzC Fáy András Két Tanítási Nyelvű
Közgazdasági Technikum:

hétfő, péntek

2. iskolai körzet

Gregus Gabriella

Eötvös József Evangélikus Gimnázium, Egészségügyi és Művészeti Szakgimnázium

hétfő

SSzC Handler Nándor Technikum:

kedd, szerda, péntek

3. iskolai körzet

Deák Dóra

SSzC Vendéglátó, Kereskedelmi Technikum:

szerda, péntek

Petőfi Sándor Általános Iskola és AMI:

kedd, csütörtök

4. iskolai körzet

Szász Tünde

Deák Téri Általános Iskola:

kedd, szerda, csütörtök

Doborjáni EgyMI:

kedd, szerda

Lackner Tagiskola:

péntek

5. iskolai körzet

Farkas Józsefné

Tóth Antal EgyMI:

kedd, szerda

Széchenyi István Gimnázium:

hétfő, csütörtök, péntek

6. iskolai körzet

helyettesített körzet

Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola:

alsó tagozat
Gregus Gabriella  – csütörtök

felső tagozat
Bruckner Zsuzsanna  – kedd

Balfi Tagiskola:

Gregus Gabriella – iskolával előre egyeztetett napokon

7. iskolai körzet

helyettesített körzet

Gárdonyi Géza Általános Iskola:

alsó tagozat
Jakabné V. Henrietta  – csütörtök

felső tagozat
Deák Dóra  – hétfő

Kozmutza Flóra EgyMI:

Jakabné V. Henrietta – hétfő

8. iskolai körzet

Bruckner Zsuzsanna

Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium:

hétfő, szerda, csütörtök, péntek

9. iskolai körzet

Gesztesi Barbara

Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium, Kollégium:

hétfő, kedd, szerda, csütörtök

Csillagrét Waldorf Általános Iskola és AMI:

péntek

10. iskolai körzet

Jakabné Vanyó Henrietta

Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola:

kedd, szerda, péntek

11. iskolai körzet

Kissné Oláh Eszter

Kisalföldi ASzC Roth Gyula Mezőgazdasági Technikum:

hétfő, csütörtök

Lackner Kristóf Általános Iskola:

kedd, szerda, péntek